REGULAMIN TEATRU

Regulamin teatru
 1. Spektakle odbywają się w siedzibie Teatru Czarnego Tła w Chorzowie, przy ul.Poniatowskiego 6 . Działamy w siedzibie  "Kumulatora Artystycznego"
 2. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze, bez podawania przyczyny.
 3. Widzów prosimy o wcześniejsze stawianie się w Teatrze. Ze względu na specyficzną formę teatralną (całkowita ciemność), osoby spóźnione mogą mieć problemy z wejściem na widownię.
 4. Miejsca w Teatrze są numerowane i należy je zajmować wg posiadanego biletu.
 5. Na widowni obowiązuje zakaz spożywania jedzenia i napojów.
 6. Widzów obowiązuje zakaz nagrywania, filmowania oraz robienia zdjęć. Zdjęcia są możliwe tylko w czasie spotkań z lalkami, po wybranych (wskazanych) spektaklach.
 7. Na terenie Teatru panuje zakaz palenia papierosów i spożywania alkoholu
 8. Sprzedaż biletów prowadzi portal www.Ticketpro.pl  oraz punkty sprzedaży Ticketpro.
  Szczegóły - plan widowni, cennik są dostępne TUTAJ
 9. Przy zakupie biletów obowiązuje regulamin znajdujący się na stronie Ticketpro.pl
 10. Zespół Teatru Czarnego Tła dokłada wszelkich starań, żeby w czasie pracy Teatru, wszystko przebiegało pomyślnie.
 11. W przypadku niezastosowania się widzów do regulaminu oraz w sytuacjach powodujących zagrożenie, zostaną oni poproszeni o opuszczenie Teatru, bez możliwości zwrotu biletów.
 12. Zakup biletu oznacza akceptację Regulaminu Teatru Czarnego Tła.
 13. W przypadku chęci zakupu biletów grupowych (powyżej 10 osób), należy skontaktować się mailowo pod adresem lunaart.imprezy@gmail.com
 14. 'Czarny teatr' to specyficzna konwencja, gdzie wszystko odbywa się w ciemności, a jedynym oświetleniem są lampy ultrafioletowe, które tworzą magię na scenie. Spektakle nie mają granic wiekowych, ale mogą być trudne dla bardzo małych dzieci. Spektakl "Ale ...cyrk..." polecamy od wieku ok 2-3 lata; "Kosmiczną podróż" od ok 5 lat; "Black&White" od ok 7 lat, "Królowa" od ok.6 lat. Zapraszamy do zapoznania się z filmami o naszych produkcjach TUTAJ
 15. Teatr Czarnego Tła w ramach swojej działalności prowadzi warsztaty i spotkania. Należy, w czasie ich trwania, przestrzegać poleceń i instrukcji instruktorów prowadzących zajęcia.
 16. Regulamin wchodzi w życie 28 października 2015. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza