wtorek, 15 stycznia 2019

(Z)RZUĆ SIĘ NA CZARNY TEATR

(Z)RZUĆ SIĘ NA CZARNY TEATR

Zbliżając się do czwartej rocznicy stworzenia tej sceny podsumowujemy ostatni rok i cały czas, który spędziliśmy budując i tworząc to miejsce. Przypominamy sobie godziny spędzone na próbach, na szyciu i naprawianiu scenografii, na rozwiązywaniu technicznych problemów. Cieszymy się, że coraz więcej widzów nas odwiedza, że coraz częściej musimy pisać magiczne słowa "brak wolnych miejsc". Ponieważ wiele miejsc takich jak nasze uczestniczy w różnych akcjach, gdzie można zbierać fundusze na działalność, postanowiliśmy coś podobnego i u nas urządzić, ale oferować konkretne rzeczy związane z nami i konkretne działania.. (Z)rzuć się na czarny teatr... To akcja, w której chcemy zaprosić do finansowego wspierania naszego teatru. Wiele już udało nam się stworzyć, ale jeszcze wiele przed nami - tworzenia, przerabiania, inwestowania. Cały czas się uczymy, rozwijamy i chcemy tworzyć coraz lepsze realizacje. Chcemy, żeby powstawały premiery, a teatr przechodził metamorfozy. Do tego bardzo potrzebne są finanse i o nie właśnie chcielibyśmy Państwa prosić. W zamian za to, będziemy oferować różne gadżety i będzie można sobie wykupić udział w różnych akcjach, naszych próbach i warsztatach. Będzie można zamieścić u nas reklamę firmy i stać się prawdziwym mecenasem czarnej sceny.. Ponieważ nasz teatr jest oryginalny, jesteśmy w stanie stworzyć unikatowe realizacje - filmy reklamowe, zdjęcia, spotkania warsztatowe, imprezy dla dzieci i wszystko co tylko wymyślimy. Serdecznie zapraszamy.
Na początek proponujemy pierwszy prezent - pozdrowienia od zespołu teatralnego. Umieścimy je na naszych stronach po otrzymaniu formularza i wpłaty 10 zł. Drugi prezent - filcowy, ręcznie robiony magnes. Mały gadżet, żeby miło się o nas myślało. Koszt to 20 zł razem z kosztami wysyłki w kraju. Można go też odebrać osobiście. Czas realizacji do ok tygodnia.
Trzeci prezent to maskotka kurczak. Czyli nasza główna lalka przerobiona na pamiątkową, miękką zabawkę. Jest ręcznie zrobiona z ciepłego polara, a każdy model się trochę różni, przez co jest niepowtarzalny. Wysokość przytulanki to ok 45 cm i jej koszt to 55 zł (z kosztami wysyłki w kraju). Czas realizacji - do ok 14 dni od wpłaty. Czwarty prezent to poduszka z kurczakiem. Miękka polarowa poducha o wymiarach ok 40x40 cm naszytym kurczakiem. Ciepła, ręcznie zrobiona, a więc każdy model jest unikatowy. Można wybrać kolor bazowy poduszki. Koszt to 55 zł (z kosztami wysyłki w kraju). Czas realizacji - do ok 14 dni od wpłaty. Piąty prezent - a raczej reklamowa usługa dla firm, to możliwość dystrybucji Państwa reklam w naszej siedzibie. Odwiedza nas miesięcznie kilkaset osób i w teatrze i sąsiadującej Pracowni Działań Twórczych. Są to ludzie zainteresowani teatrem, rodzice z dziećmi, uczestnicy naszych zajęć twórczych. Do nich wszystkich może trafić Państwa ulotka lub folder. Koszt to 120 zł za miesiąc dystrybucji. Start w momencie otrzymania ulotek. Po miesiącu stworzymy raport ile ulotek trafiło do ludzi i w jakie (orientacyjnie) rejony. Szósty prezent to możliwość udziału w naszej próbie. Często osoby chcą zajrzeć za kulisy, zobaczyć jak to wszystko powstaje, sprawdzić co widać i czego nie widać na czarnej scenie. Zatem, zapraszamy na taką próbę, do serca przygotowań. Będzie okazja zobaczenia jak to wygląda, poznania lalek, zatańczenia z zespołem jakiegoś układu, spędzenia z nami wieczoru. Próby odbywają się w piątki i umówimy się na konkretny dzień, gdy pojawią się chętni. Koszt udziału w próbie i poznawania tajemnic 70 zł od osoby. Siódmy prezent to maskotka - mały kurczak. Czyli nasza główna lalka przerobiona na pamiątkową, miękką zabawkę. Jest ręcznie zrobiona z ciepłego polara, a każdy model się trochę różni, przez co jest niepowtarzalny. Wysokość maskotki to ok 15 cm i jej koszt to 25 zł (z kosztami wysyłki w kraju). Czas realizacji - do ok 14 dni od wpłaty.
To nie koniec prezentów - niebawem uzupełnimy listę. Ósmy prezent - znowu reklamowa usługa dla firm, to możliwość umieszczenia Państwa reklam na naszych ulotkach. Odwiedza nas miesięcznie kilkaset osób i w teatrze i sąsiadującej Pracowni Działań Twórczych. Są to ludzie zainteresowani teatrem, rodzice z dziećmi, uczestnicy naszych zajęć twórczych. Do nich wszystkich może trafić Państwa reklama razem z naszą ulotką. Koszt to 150 zł za miesiąc reklamy i dystrybucji na jednej ulotce (ogólna teatru, repertuar lub na poszczególnych tytułach). Start w momencie stworzenia ulotek. Po miesiącu stworzymy raport ile ulotek trafiło do ludzi i w jakie (orientacyjnie) rejony. Jak się (z)rzucić na czarny teatr ? Należy : - wybrać proponowany przez nas prezent lub prezenty - wypełnić formularz (zgodnie z RODO, dane adresowe służą tylko do przekazania nagrody, nie są udostępniane firmom zewnętrznym (poza pocztą lub kurierem) i są przechowywane tylko przez okres realizacji zgłoszenia) - dokonać przelewu wypisując imię, nazwisko oraz rodzaj prezentu - czekać na potwierdzenie i realizację Oczywiście, wszystko można załatwić u nas osobiście, szczególnie, gdy w grę będą wchodziły poważniejsze prezenty lub reklamy Formularz znajduje się tutaj : https://goo.gl/forms/UCOzaeTFittgZG2A2 A konto do płatności - tutaj : "Luna-art" MBank 04 1140 2004 0000 3202 7566 6724 Jesteśmy bardzo ciekawi jak się to wszystko rozwinie i mamy nadzieję, że pomysł Państwa zainteresuje i znajdzie się grono mecenasów naszego teatru - osób prywatnych lub firm, z którymi nawiążemy biznesową współpracę.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza