piątek, 17 maja 2019

Zapraszamy do wspierania nas na portalu PATRONITE

Możemy już oficjalnie powiedzieć, że zostaliśmy przyjęci w poczet twórców serwisu Patronite.

Nie jest tajemnicą, że od dłuższego czasu szukamy mecenasów, sponsorów, patronów, ponieważ taka działalność jak nasza potrzebuje dodatkowego wsparcia osób, które chcą to robić. Od zawsze twórczość skupiała przy sobie mecenasów i właśnie do czegoś takiego dążymy. A Patronite ma tę dodatkową zaletę, że wszystko może się odbywać spokojnie, powoli i nie mamy ograniczonego czasu na zebranie konkretnej kwoty. Nasi potencjalni patroni mogą spokojnie nas obserwować zanim podejmą decyzję o wsparciu. 

Oczywiście najbardziej będą nam się podobały szybkie i spontaniczne akcje, ale kwoty wsparcia nie muszą być duże. Tutaj najważniejsze jest to, że są systematyczne. A systematyczność należy do naszych cech, bo na niej opieramy codzienną pracę.

Patronite wspiera twórców, żeby dzięki patronom zdjąć z głowy trochę kłopotów i obaw codzienności, a zostawić więcej czasu dla twórczości. Gdy znajda się chętni do wspierania naszych celów, będzie nam dużo łatwiej realizować podstawowe zadanie - rozwijać się i tworzyć nowe, coraz barwniejsze spektakle.


I za to będziemy szaleni wdzięczni, jeżeli zdecydujecie się dołączyć do naszych działań.
Zapraszamy na nasz profil i do wybrania odpowiedniego dla siebie progu, a jednocześnie przypadającej do niego nagrody.
Do zobaczenia.


https://patronite.pl/teatrczarnegotla


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza