wtorek, 15 stycznia 2019

URODZINY W TEATRZE

Szanowni Solenizanci, Solenizantki, Rodzice i wszyscy zainteresowani .


Serdecznie zapraszamy do organizowania swoim pociechom (i nie tylko) magicznych imprez urodzinowych w naszym teatrze.
W czasach, kiedy wszystko odbywa się szybko i wg tych samych szablonów, chcemy zaproponować coś zupełnie innego, twórczego i zabawnego.


Czarny teatr to specyficzna forma teatralna, w której wykorzystuje się światło ultrafioletowe, które rozświetla specjalnie przygotowane rekwizyty. Aktor znika, a widać tylko animowane, kolorowe postacie i elementy scenograficzne.

W czasie naszych imprez urodzinowych lub okolicznościowych, uczestnicy nie tylko będą się dobrze bawić, ale będą mieli okazję poznać nasz teatr, zobaczyć lalki, poznać zasady animacji, a także  przygotować małe przedstawienie, które .zaprezentują rodzicom.


Urodziny odbywają się w Teatrze Czarnego Tła przy ul. Poniatowskiego 6 w Chorzowie. 

Organizujemy je dzieciom od 8 roku życia.

Urządzamy je  w weekendy, kiedy nie gramy (w dowolnych godzinach) i w godzinach porannych (10.00/11.00 ) w weekendy, kiedy gramy spektakle.

Z uwagi na  różne preferencje żywnościowe - jedzenie i napoje są w gestii rodziców/opiekunów, natomiast wystrój, talerzyki, kubki, itp my zapewniamy.

W dniu imprezy, rodziców przychodzących po dzieci, zapraszamy 20 minut przed końcem. Dzieci pokażą przygotowane przedstawienie.

Czas trwania imprezy - 3 godziny. Ilość osób - max 12/15; min. ok 8 osób . Cena 30 zł od osoby. Żeby efekt był najlepszy najlepiej, kiedy dzieci mają ciemne stroje, ale nie jest to wymogiem.

Jak zorganizować urodziny ?

- należy wybrać termin korzystając z kalendarza, który znajduje się TUTAJ

- wypełnić i wysłać  FORMULARZ REZERWACJI  Po jego otrzymaniu, potwierdzamy i uzgadniamy szczegóły mailowo


- po uzgodnieniach należy wysłać zadatek w wysokości 10% na konto "Luna-Art" MBank 04 1140 2004 0000 3202 7566 6724 z opisem - "urodziny, imię nazwisko, data"

- zaliczka powinna trafić do nas najpóźniej 3 tygodnie przed planowaną imprezą (lun od razu, jeżeli termin przypada szybciej). 
Brak zadatku do tego czasu będzie świadczył o rezygnacji z terminu.

- ok 7 dni przed imprezą, prosimy o potwierdzenie ostatnich szczegółów i  ostatecznej ilości uczestników. Brak kontaktu po tym terminie, skutkuje odwołaniem imprezy bez zwrotu zadatku .

- w dniu imprezy zapraszamy na ok 20 minut przed, żeby móc przygotować stół z jedzeniem

- uczestników obowiązuje obuwie zmienne.

Uwaga. W razie rezygnacji z terminu, prosimy o informację. 

Kontakt do nas : lunaart.imprezy(a)gmail.com   tel. 603 454 433
Można też zgłosić się do nas osobiście lub telefonicznie (preferujemy formularz i kontakt mailowy).. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz