wtorek, 15 stycznia 2019

URODZINY W TEATRZE

Szanowni Solenizanci, Solenizantki, Rodzice i wszyscy zainteresowani .


Serdecznie zapraszamy do organizowania swoim pociechom (i nie tylko) magicznych imprez urodzinowych w naszym teatrze.
W czasach, kiedy wszystko odbywa się szybko i wg tych samych szablonów, chcemy zaproponować coś zupełnie innego, twórczego i zabawnego.


Czarny teatr to specyficzna forma teatralna, w której wykorzystuje się światło ultrafioletowe, które rozświetla specjalnie przygotowane rekwizyty. Aktor znika, a widać tylko animowane, kolorowe postacie i elementy scenograficzne.

W czasie naszych imprez urodzinowych lub okolicznościowych, uczestnicy nie tylko będą się dobrze bawić, ale będą mieli okazję poznać nasz teatr i spróbować twórczej pracy w nim.

Imprezy mają charakter warsztatowy i są podzielone na etapy.
Zaczynamy od stołu, tortu i życzeń. Potem uczestnicy mają warsztaty czarnego teatru poznając lalki, rekwizyty i zasady ruchu oraz animacji. Kolejny etap to wspólne oglądanie prezentów i mini dyskoteka z lalkami. Następnie przygotowuje się przedstawienie, w którym bardzo aktywnie uczestniczą dzieci i gdy przychodzą rodzice, mają okazję im je zaprezentować.
W przerwach, dzieci spotykają się przy stole i mają okazję do zjedzenia i rozmów.

Jak zorganizować urodziny ?


- Urodziny odbywają się w Teatrze Czarnego Tła przy ul. Poniatowskiego 6 w Chorzowie. 

-  Minimalny wiek uczestników to ok. 8 lat (górna granica nie jest określona) . 

- Urodziny urządzane są  w weekendy, kiedy nie gramy (w dowolnych godzinach) i w godzinach porannych (10.00/11.00 ) w weekendy, kiedy gramy spektakle.

- Z uwagi na  różne preferencje żywnościowe - jedzenie i napoje są w gestii rodziców/opiekunów, natomiast wystrój, talerzyki, kubki, itp my zapewniamy.

- Czas trwania imprezy - 3 godziny. Ilość osób - max 15; min. ok 8-9 osób . Cena 30 zł od osoby. Żeby efekt był najlepszy najlepiej, kiedy dzieci mają ciemne stroje, ale nie jest to wymogiem.

Zapraszamy również do organizowania urodzin rodzinnych. Rodzice, ciocie, wujkowie, a nawet dziadkowie, potrafią świetnie się bawić w czasie takiej imprezy. Polecamy.

- należy wybrać termin korzystając z kalendarza, który znajduje się TUTAJ

- należy wypełnić i wysłać  FORMULARZ REZERWACJI  Po jego otrzymaniu, potwierdzamy i uzgadniamy szczegóły mailowo


- po uzgodnieniach należy wysłać zadatek w wysokości 10% na konto "Luna-Art" MBank 04 1140 2004 0000 3202 7566 6724 z opisem - "urodziny, imię nazwisko, data"

- zadatek powinien trafić do nas zaraz po rezerwacji terminu. Jego brak w ciągu 5 najbliższych  będzie świadczył o rezygnacji i zwolnieniu terminu

- ok 7 dni przed imprezą, prosimy o potwierdzenie ostatnich szczegółów i  ostatecznej ilości uczestników. Brak kontaktu po tym terminie, skutkuje odwołaniem imprezy bez zwrotu zadatku .

- w dniu imprezy zapraszamy na ok 20 minut przed, żeby móc przygotować stół z jedzeniem

- uczestników obowiązuje obuwie zmienne (szczególnie jesienią i zimą).

- rodzice przychodzą po dzieci ok 20 minut przed końcem, żeby zobaczyć przygotowany przez dzieci spektakl. Na miejscu mogą zostać rodzice solenizantów, na więcej osób, nie mamy przestrzeni.

Kontakt do nas : lunaart.imprezy(a)gmail.com   tel. 603 454 433
Można też zgłosić się do nas osobiście lub telefonicznie (preferujemy formularz i kontakt mailowy).. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza