poniedziałek, 4 czerwca 2018

Wakacyjny mały czarny - wakacyjne warsztaty teatralne dla dzieci

Serdecznie zapraszamy dzieci zainteresowane tajemniczym 'czarnym teatrem' na absolutnie nietypowe warsztaty, które zorganizujemy w naszej siedzibie w czasie wakacji.
Zajęcia będą miały formę wprowadzenia do tej techniki, będą się opierały o naukę, twórczość i zabawę. Może z wakacyjnej grupy uda się wyłonić chętnych do działań w czasie roku szkolnego, bo stworzenie małego czarnego teatru jest naszym marzeniem.W czasie wakacji uczestnicy poznają nasze lalki oraz będą się uczyli animacji przedmiotu, ruchu na scenie, pracy z ciałem. 
Będą również tworzyć swoje rekwizyty, które wykorzystamy przy finałowym przedstawieniu. Bo zwieńczeniem warsztatów będzie przedstawienie na naszej scenie, które zostanie zaprezentowane rodzicom i krewnym.

Będą to bardzo kreatywne cztery dni pracy i zabawy.

Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku 7- 13 lat.
Zapraszamy w sierpniu w dniach 20,22,27,29 sierpnia w godz.16.00-19.00
Koszt warsztatów to 90 zł, zgłoszenia przyjmujemy do  17 sierpnia (zajęcia sierpniowe)

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń przez nasz formularz https://goo.gl/forms/2Nm6rzzoT1ThajRx1
Razem ze zgłoszeniem należy przysłać zadatek w wysokości 10% na konto "Luna-art" MBank 04 1140 2004 0000 3202 7566 6724 (wpisując imię nazwisko uczestnika) . Zadatek gwarantuje wstępną rezerwację miejsca i nie jest zwracany w przypadku nie stawienia się na zajęciach.
Uwaga - ilość miejsc ograniczona

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz