piątek, 10 lipca 2015

"KUMULATOR ARTYSTYCZNY" - projekt nowego miejsca kreatywności

Szanowni Państwo, jak już wiadomo, Teatr Czarnego Tła przenosi się do swojej własnej siedziby, gdzie stworzy swoją małą, kameralną scenę i widownię. Nareszcie spełni się marzenie o dostosowanej do potrzeb sali prób i możliwości częstego grania.
Miejsce będzie dzielić z Pracownią Działań Twórczych, która zyska pomieszczenie tylko dla siebie, bez setek pudeł, w których upchnięte do tej pory były dekoracje i prace. A prace otrzymają swój kąt i porządne miejsce ekspozycji w galerii rękodzieła, gdzie będzie można kupować i zamawiać.
Dzięki dużo większej przestrzeni będzie możliwość stworzenia nowych zajęc i warsztatów dla dzieci i dorosłych, na które w tej chwili nie było miejsca.
Stworzenie nowego miejsca kreatywności na mapie miasta, to nasze marzenie i cel na najbliższe miesiące.
A ponieważ to marzenie trochę kosztuje, stworzyliśmy projekt na portalu www.wspieramkulture.pl i chcielibysmy serdecznie zaprosić naszych sympatyków, uczestników, znajomych uczestników i wszystkich zainteresowanych do dołączenia się do tego projektu. Na wszystkich czeka nasza dozgonna wdzięczność oraz ciekawe nagrody. Bądźcie z nami .


Link do projektu   www.wspieramkulture.pl/projekt/1055-KUMULATOR-ARTYSTYCZNY-nowe-miejsce-kreatywnosci

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz